II OGÓLNOPOLSKI KONGRES KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

II kongres_kosmetyczny_wall2

Szanowni Państwo!

W zawiązku z częstymi zapytaniami o II Ogólnopolski Kongres Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, który odbędzie się w dniach 15-16 października 2016 r. w Warszawie w Hotelu Sofitel Victoria dołożyliśmy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na najważniejsze pytania.

Poprzednie wydarzenie zgromadziło 317 słuchaczy – podczas najbliższej edycji spodziewamy się około 500 uczestników.

Cel i tematyka

Kongres jest platformą wzajemnego współdziałania lekarzy i kosmetologów oraz ich pacjentów, a jego zasadniczym celem jest poszerzenie wiedzy z zakresu medycyny estetycznej oraz wymiany doświadczeń. Wydarzenie stwarza Państwu wyjątkową szansę na spotkanie z najlepszymi ekspertami w branży, stając się miejscem do nawiązania kontaktów z praktykami z wieloletnim doświadczeniem.

Program Kongresu został przygotowany przez wybitne grono eksperckie, współpracujące z magazynem Beauty Project Magazine. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych prelegentów możemy zapewnić uczestnikom wysoki poziom merytoryczny i zaprezentować zarówno zagadnienia teoretyczne, najnowsze trendy w medycynie estetycznej i kosmetologii oraz  aspekt warsztatowy  – stosowane metody, terapie i techniki zabiegowe. Eksperci zaprezentują najnowsze wyniki badań i wnioski, a ekspozycja firm działających w branży medycyny estetycznej i kosmetologii stanowi okazję do poznania szerokiej oferty  produktów i usług.

Profil uczestników Kongresu

 Kongres adresujemy do lekarzy i kosmetologów zajmujących się medycyną estetyczną, dermatologią, medycyną przeciwstarzeniową (anti-aging), medispa i wellness. Ponadto, zapraszamy wszystkich, którzy pragną poszerzać wiedzę w zakresie nowoczesnych technik modelowania twarzy i ciała i chcieliby swoją przyszłość zawodową połączyć z branżą kosmetologii i medycyny estetycznej.

Dlaczego warto wziąć udział?

 • Kongres skupia się na warsztatowym, praktycznym podejściu do  zagadnień medycyny estetycznej i kosmetologii
 • Wszystkie prezentowane techniki będą pokazywane w formie nowoczesnych, multimedialnych prezentacji
 • Kongres stawia na interaktywną formę kontaktu z uczestnikami –  eksperci będą odpowiadali na pytania uczestników po każdym wykładzie.
 • Uczestnicy otrzymają zniżki na zakup produktów
 • Planujemy wykłady z zakresu pozyskiwania dotacji unijnych dla gabinetów medycyny estetycznej oraz obecność z zakresu prawa podatkowego, marketingu i PR dla gabinetów/klinik
 • Atrakcyjna opłata rejestracyjna oraz uroczysty bankiet w cenie
 • Jest to idealna platforma pozyskania nowych kontaktów, zawarcia znajomości o charakterze biznesowym
 • Miejsce Kongresu – jeden z bardziej prestiżowych hoteli w Centrum Stolicy , możliwość zniżek na noclegi przy zgłoszeniu do końca lipca
 • Specjalna baza hoteli z promocyjnymi cenami dla uczestników Kongresu

Dla Wystawców przygotowaliśmy mnóstwo możliwości na reklamę i promocję firmy/marki, m.in.:

 • atrakcyjne pakiety sponsorskie
 • stoiska wystawiennicze
 • wykłady z transmisją na żywo w internecie na stronie www Kongresu oraz fanpage’u Facebook (film zostaje w sieci i pracuje przez cały czas po Kongresie)
 • Reklamę w Beauty Project TV i magazynie Beauty Project Magazine (zapraszamy do zapoznania się z programem lojalnościowym)

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą serdecznie zapraszam do kontaktu!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij