II OGÓLNOPOLSKI KONGRES KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

 

II kongres_kosmetyczny_wall2

Szanowni Państwo,

jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w II Ogólnopolskim Kongresie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, który odbędzie się w dniach 15-16 października 2016 r. w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Będzie to wyjątkowe miejsce spotkań branży kosmetycznej ze szczególnym uwzględnieniem medycyny estetycznej, która rozwija się w ostatnich latach szczególnie dynamicznie, zarówno na świecie, jak i w Polsce.  Podczas kongresu wystawcy i odwiedzający będą mieli możliwość uczestnictwa w wykładach na wysokim poziomie merytorycznym, oraz poznania  tajników wiedzy kosmetologicznej i medycznej dzięki uczestnictwu w warsztatach praktycznych – prowadzonych przez wybitnych specjalistów.

Przygotowaliśmy dla Państwa wiele możliwości komunikacji z klientem w czasie Kongresu i po jego zakończeniu  – w tym także supernowoczesnych, interaktywnych, wychodzących naprzeciw oczekiwaniom odbiorcy multimedialnego, dla którego Internet jest niezwykle istotnym medium, bez którego nie mogą się obejść zarówno w pracy i w życiu. Dla wsparcia Waszego uczestnictwa w Kongresie i dotarcia z informacją do szerokiego grona odbiorcy przygotowaliśmy dodatkowe narzędzia multimedialne – telewizję internetową oraz magazyn dostępny w formie e-wydania co miesiąc oraz w wersji  drukowanej (cztery razy w roku).

Chciałabym Państwa serdecznie zaprosić do uczestnictwa w Kongresie jako wystawca oraz aktywny uczestnik części wykładowej  i prezentacji na scenie warsztatowej. Nasz profesjonalny magazyn – Beauty Project Magazine i telewizja – Beauty Project TV również są do Państwa dyspozycji przez cały rok, aby rzetelnie i kompleksowo przekazać informacje o firmie i jej produktach/usługach wszystkim zainteresowanym.

Do zobaczenia na Kongresie Estetycznym w październiku!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij