IV OGÓLNOPOLSKI KONGRES KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

W dniach 21-22 października 2017 r. w Warszawie odbył się IV Ogólnopolski Kongres Kosmetologii Estetycznej, który jak zawsze był miejscem do spotkań specjalistów kosmetologii i medycyny estetycznej.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób – kosmetologów i lekarzy. Wykładowcy -największe autorytety branży medical & beauty – wygłosili łącznie 18 wykładów, a słuchacze mogli skorzystać z ofert aż 12 wystawców.

Sponsorem wydarzenia była firma Akademia Urody, reprezentująca marki Mincer Pharma, Evree, Solvea i Neuronica.

Był to Kongres ponad podziałami – jako jedynym zależy nam na integracji środowisk medycyny i kosmetologii, współpracy opartej na wymianie doświadczeń, wzajemnym szacunku i wspólnym dążeniu do rozwoju obydwu branż. Ponownie zaprosiliśmy znamienitych ekspertów: lekarzy i kosmetologów, którzy nie tylko podzielili się z Wami wiedzą i doświadczeniem, ale również udowodnili, że współpraca pomiędzy środowiskami jest możliwa.

Motywem przewodnim Kongresu były dyskusje na temat nowoczesnych technologii, najnowszych doniesień medycyny dotyczących najczęściej występujących defektów skórnych, płaszczyzn współpracy pomiędzy lekarzami i kosmetologami, jak również budowania porozumienia w jakże ważnym dla obydwu zawodów momencie. Ogólnopolski Kongres Kosmetologii Estetycznej staje się więc jedynym polem do merytorycznej i kulturalnej dyskusji, miejscem do nawiązywania kontaktów lekarz-kosmetolog oraz do wypracowywania kompromisów, na których wszystkim zależy.

Chcemy bardzo serdecznie podziękować za czynny udział w Kongresie: wykładowcom, za rzetelną wiedzę, którą przekazywali, słuchaczom za to, że chcą się rozwijać i poznawać nowe technologie oraz wystawcom za nowości, które dostarczają rynkowi.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział i serdecznie zapraszamy na V Ogólnopolski Kongres Kosmetologii Estetycznej, który odbędzie się w dniach 24-25 lutego 2018 r. w Warszawie!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij