VI OGÓLNOPOLSKI KONGRES KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

Szanowni Państwo, koleżanki i koledzy,

po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w Ogólnopolskim Kongresie Kosmetologii Estetycznej, którego szósta edycja będzie miała miejsce w terminie 9-10 czerwca 2018 r. w Warszawie w Dago Centrum (ul. Rondo ONZ 1).

W dobie zmian, które są nieodzowne w rozwijającym się świecie i technologiach zaproponujemy tematy przybliżające najnowsze odkrycia branży kosmetologicznej i medycznej, aby każdy kto chce stanąć na czele pionierów estetyki mógł stosować je w swojej praktyce zawodowej w sposób świadomy i bezpieczny.

Serdecznie zapraszamy zarówno lekarzy, jak i kosmetologów. Dzięki synergii działań tych dwóch zawodów możemy osiągnąć znacznie lepsze rezultaty, a co za tym idzie stworzyć nowe pojęcie holistyki  w dbaniu o zdrowie i urodę kobiet.

Już wkrótce opublikujemy program Kongresu i sylwetki naszych Ekspertów, którzy przez dwa dni będą serwować najlepszą wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Polecajcie nas dalej i do zobaczenia w Warszawie!

W imieniu Komitetu Naukowego,

Edyta Babula

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij